0

Mniej smartfonuj, a dłużej pożyjesz!

Czy wiesz? Długość naszego życia w dużej mierze zależy także od postawy jaką przyjmujemy podczas korzystania z naszych telefonów komórkowych. Do takich wniosków doszli naukowcy z amerykańskiego stowarzyszenia The United Chiropractic Association. Nasza postawa podczas sporządzania wiadomości sms, surfowania po internecie czy też podczas grania w gry u większości z nas jest bardzo nieprawidłowa. Przeważnie cała nasza sylwetka jest znacznie pochylona do przodu. Takie sytuacje mogą prowadzić do naszej wcześniejszej śmierci w wieku zaawansowanym. Odbija to najbardziej swoje negatywne piętno na osobach młodych.
Nasze złe nawyki mogą być równie niebezpieczne tak jak otyłość czy innego rodzaju choroby. Na ten temat prowadzonych jest szereg badań. Wiele z nich wyjawia, że zła postawa naszego ciała ma związek z chorobami płuc oraz układem krążenia.

Adam Lewandowski

Fanatyk technologii internetowych. Od 10 lat prowadzi Spółkę Akcyjną zajmującą się budowaniem i kreowaniem wizerunku w Internecie. Zapraszam serdecznie do czytania ciekawych artykuł plus do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *